Pozrite sa a poučte sa!

 

 


Sledujte nás!


Polysulphate (videa sú v angličtině)


Představujeme Polysulphate
Polyhalit je přírodní hnojivo s okamžitě dostupnou sírou, s přídavkem draslíku, hořčíku a vápníku. Mezi jeho klíčové výhody patří vyšší výnosy a kvalita plodin. Polyhalit se dodává na trh pod obchodním jménem Polysulphate®. K použití v konvenční i ekologické zemědělské produkci je vyrábí a prodává společnost ICL Fertilizers.


Představujeme Polysulphate v 30 vteřinách
Polysulphate obsahuje v jednom jediném krystalu 4 životně důležité živiny, které podporují růst rostlin: síru, draslík, hořčík a vápník. Společnost ICL Fertilizers je jediným výrobcem Polysulphatu, což je obchodní název pro toto jedinečné hnojivo na bázi polyhalitu. 


Polysulphate: Pohled agronoma
Polyhalit je nové přírodní minerální hnojivo s obsahem 4 živin, které vyrábí a prodává výhradně společnost ICL jako Polysulphate®. Hillel Magen, viceprezident společnosti ICL Fertilizers pro agronomonii se podělil o některé klíčové výhody tohoto nového přírodního hnojiva.

The Polysulphate Story - mining polyhalite for fertilizer

Polysulphate - od polyhalitu k hnojivu, z hlubinného dolu na pole
Putování z hlubin země až na pole, kde zemědělci používají hnojivo Polysulphate k výživě rostlin. Tento film vás vezme na neuveřitelnou cestu jedinečného přírodního hnojiva - Polysulphate®
Polysulphate se vyrábí z přírodního minerálu polyhalitu, který se těží v jedinném hlubinném dole na polyhalit v anglickém Boubly, z hloubky 1200m pod hladinou Severního moře.

Polysulphate - from mine to field in just over 2 minutes

Polysulphate - z dolu na pole za 2 minuty
Během 2 minut s námi urazíte neuveřitelnou cestu jedinečného přírodního hnojiva Polysulphate®.
Polysulphate se vyrábí z minerálu polyhalitu, který se těží v těžebním závodě ICL v anglickém Boulby v hloubce 1200m pod hladinou Severního moře.

The PotashpluS Story

Příběh hnojiva PotashpluS
Howard Clark vás vezme do zákulisí pozoruhodného procesu, v průběhu kterého se dvě účinná hnojiva spojí do jedné granule: ICL PotashpluS.

Zkušenosti s hnojivem Polysulphate (videa v angličtině)

Why I use Polysulphate fertilizer: farmer Paul Hogarth shares his experiences of using poyhalite fertilizer


Proč používám Polysulphate®: farmář Paul Hogarth
Paul Hogarth hospodaří na severovýchodním pobřeží Anglie. Vysvětluje, v čem vidí výhody hnojiva Polysulphate pro svoje plodiny včetně pšenice pícnin pro dobytek. Popisuje svoje pozitivní zkušenosti s Polysulphatem: zvýšený výnos i v horších pěstebních podmínkách.

Why I use Polysulphate fertilizer: farmer Craig Hall on the merits of poyhalite


Proč používám Polysulphate®: farmář Craig Hall
Připojte se k farmáři Craigu Hallovi na jako obchůzce porostů ozimé pšenice, kde zjišťuje výhody a účinek hnojiva Polysulphate na tuto plodinu.


Farmáři se popisují svoje zkušenosti s hnojivem Polysulphate® 
v tomto krátkém filmu uslyšíme zkušenosti pěstitelů z celého světa s použitím hnojiva Polysulphate®, včetně farmářů z Brazílie, Velké Británie a Německa.


Výhody hnojiva Polysulphate při pěstování banánů
Na farmě v jižním Izraeli navštívíme pěstitele bio banánů a dozvíme se proč a jak zkoumají výhody hnojiva Polysulphate při pěstování banánů.


Polysulphate v praxi ve Velké Británii
Luke Paterson, který hospodaří na farmě v North Walshamu v hrabství Norfolk ve Velké Británii UK, nám popíše, jak na své farmě používá Polysulphate. Pěstuje ozimou pšenici, jarní ječmen, ozimý ječmen, řepku a cukrovou řepu.


Zkušenost farmáře s hnojivem Polysulphate
Michael Zapf, zemědělec z Kandelu v Německu, se řadí k rostoucí skupině pěstitelů, kteří používají Polysulphate® k výživě svých plodin. Popisuje, na co hnojivo používá a v čem spatřuje jeho výhody.


Polní pokus na sóji s a bez Polysulphate
Tento krátký klip natočený na farmě poblíž Piraju ve státě São Paulo v Brazílii ukazuje, že sója pěstovaná s Polysulphatem je větší a kvalitnější v porovnání s kontrolou bez ošetření.

Increasing tomato crop profit with Polysulphate - a farmer’s experience from Israel


Rostoucí zisk z produkce rajčat s Polysulphatem - zkušenosti pěstitele z Izraele
Gabay Rachamim pěstuje na 25 hektarech skleníků rajčata Ikram. Vysvětluje, jak mu hnojivo Polysulphate fertilizer šetří čas i zdroje a zvyšuje zisk.

Polysulphate fertilizer trial on pineapple in Malaysia


Pokus s hnojiv Polysulphate na ananasech v Malajsii
V nedávném pokusu s hnojivem Polysulphate v Malajsii vykazovaly ananasovníky méně příznaků nedostatku draslíku, plody byly sladší, měly delší životnost a výnos v kategorii A se zvýšil o 11%.

Rozspustnost hnojiv Polysulphate (videa v angličtině)


Demonstrační pokus rouzpustnosti hnojiva Polysulphate na dešťovém simulátoru

S použitím dešťového simulátoru jsme demonstrovali rozpustnost hnojiva Polysulphate.

Věda v hnojivu Polysulphate: jedinečné vícesložkové hnojivo
Polysulphate obsahuje v jediném krystalu 4 životně důležité živiny, které podporují růst rostlin: síru, draslík, hořčík a vápník. Společnost ICL Fertilizers je jediným výrobcem hnojiva na bázi polyhalitu, které s prodává pod obchodním názvem Polysulphate.


Polysulphate: závěry z pokusů rozpustnosti

Intenzivně jsme zkoumali vlastnosti a rozpustnost Polysulphatu. V tomto videu shrnuje všechny hlavní poznatky z našich experimentů.


Rozpustnost hnojiva Polysulphate: standardní versus granulované
V tomto filmu srovnáváme rozpustnost různých hrubostí Polysulphatu. Naše hnojiva musí být rozpustná, aby byly v průběhu růstu všechny čtyři minerální živiny dostupné rostlinám.


Poznáváme Polysulphate: rozpustnost a uvolňování živin
V tomto videu zkoumá výzkumný tým rozpustnost a uvolňování živin z našeho jedinečného vícesložkového hnojiva Polysulphate a dalších síranových hnojiv.


Poznáváme Polysulphate: dešťové srážky a uvolňování živin
V systémech s minimálním zpracováním půdy se hnojivo Polysulphate aplikuje rozhozem na povrch půdy. Pěstitelé i jejich odborní poradci potřebují vědět, kdy se živiny uvolňují  a po jak dlouhou dobu. 

O společnosti ICL


ICL – uspokojuje základní potřeby lidstva v zemědělství, potravinářství a průmyslu
ICL je globální producent produktů na bázi jedinečných minerálů, které slouží k uspokojení základních potřeb lidstva.